טיפול בנסיגת חניכיים בלייזר

 
 
טיפול בנסיגת חניכיים בלייזר מבוסס על שימוש בחומר ביולוגי פעיל בשם אמדוגן. החומר הפעיל מכיל פרוטאינים המצויים בתשתית האמייל של השן. החומר הפעיל מעודד התחדשות ייצור תאי העצם התומכת בשיניים הממוקמת בלסת ובכך הוא עוצר את תהליך נסיגת החניכיים ומאפשר שיקום העצם.

תוצאות הטיפול הינן מרשימות ואיכותיות בהשוואה לשיטות וטכניקות הטיפול המסורתיות וההליך אינו מלווה בתופעות לוואי. מדובר בשיטה יעילה ובטוחה לטיפול במחלות חניכיים כרוניות ובבעיה של נסיגת חניכיים וזאת בשילוב של לייזר דנטלי וחומר ביולוגי פעיל. הטיפול נועד לאפשר התחדשות צמיחת עצם הלסת והחניכיים.

מהלך הטיפול כולל נידוף של הרקמה הדלקתית ובמקביל מתבצע תהליך של ניקוי וחיטוי של צינורות העצם והרקמה וזאת באמצעות אנרגיית האור של הלייזר. פעולת הלייזר מספקת שילוב של יתרונות: דיוק ומיקוד מרבי, חיטוי וניקוי יסודיים, הסרת הרקמה הדלקתית ועידוד תהליכי ההתחדשות, הריפוי והצמיחה הטבעיים של הגוף.

 
 
 
 
 

החלמה, התחדשות וצמיחה טבעית של רקמות התמיכה והעצם

 
טיפול במחלות חניכיים בלייזר מהווה חידוש משמעותי בתחום בריאות הפה. האפשרות לשקם רקמות קשות ופגמים גרמיים באמצעות עידוד צמיחת העצם וחידושה מהווה בשורה מהפכנית בתחום הטיפול בבעיות חניכיים. החומר החלבוני הפעיל המוזרק מעודד החלמה טבעית של עצם השן ומחדש את הליגמט הפריודוטלי שנפגע כתוצאה משחרור רעלנים על ידי החיידקים. הליך הטיפול בנסיגת חניכיים בלייזר הינו זעיר פולשני ומהווה חלופה לגישה הרוקטיבית במסגרתה על המטופל לעבור ניתוח.

החיטוי והסרת הרקמה הדלקתית באמצעות קרן הלייזר והחדרת החומר הפעיל מעודדים צמיחת רקמה בריאה היוצרת תאחיזה תקינה של השן. התחדשות וצמיחה תקינה של רקמות התמיכה מהווה את הפתרון לתהליך הבעייתי של נסיגת החניכיים. יעילות הטיפול הינה גבוהה ומוכחת וכיום מדובר בשיטה ההולכת וצוברת תאוצה בזכות התוצאות האיכותיות והעובדה כי מדובר בפעולה פשוטה ומהירה המונעת את ההכרח בניתוח. לכל הדעות, טיפול בלייזר מהווה פיתוח חדשני ופורץ דרך בתחום שיקום הפה.

 
 
 
 
 

טיפולים מתקדמים ויעילים

 
ד''ר חיה מאיר הינה הבעלים של מרפאה פרטית בתל אביב המציעה שורה של טיפולים במחלות, דלקות ובעיות חניכיים וזאת על סמך הכשרה מקצועית מקיפה ורבת שנים בתחום רפואת חניכיים וניסיון מעשי עשיר ומוכח. הגישה של ד''ר מאיר הינה לעשות כל מאמץ לשמר שיניים קיימות ובאמצעות כלים וטכניקות טיפול מתקדמים המטרה מושגת. במרפאה ניתנים מגוון טיפולים במחלות חניכיים בהם: טיפול בדלקות חניכיים בלייזר, הסרת פיגמנטציה בלייזר, טיפול בנסיגת חניכיים בלייזר, השתלות עצם, הקצעת שורשים ועוד. המרפאה החדשנית מתאפיינת באווירה נעימה ואתם זוכים ליחס אישי ולטיפול בסטנדרטים הרפואיים והמקצועיים הגבוהים ביותר.

 
 

אולי יעניין אותך גם: